Menü

Hakkımızda

İnci Diş Klinik - Hakkımızda

2016 Yılından itibaren faaliyette olan kurumumuz, tecrübeli hekimleriyle hastalarımızın diş sorunlarını gereksiz müdahaleden kaçarak, en iyi diş kendi dişin mantığıyla hareket ederek en doğru teşhis ve planlamayı uygulama gayretindedir. Malzeme seçiminde de avrupa menşeili malzemeden ödün vermeyen kliniğimiz, yapılan işlemlerin uzun ömürlü ve verimli olması için tedavi sürelerini de olabildiğince uzun tutmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Kanal tedavisi çok büyük bir oranda 1 yahut 2 seansta biter. Sadece dişte akut enfeksiyon varsa (apse ), ateş , halsizlik gibi sistemik belirtiler görülüyorsa kök kanallarının içerisine daha uzun süreler kalacak dezenfektan ilaçların konması gerekebilir. Böyle durumlarda da 3-4 seansda biter.

Dişlerin minelerinde var olan yapısal defektler ,gelişim bozuklukları,diş sıkma gıcırdatma tırnak yeme gibi parafonksiyonel alışkanlıklar nedeniyle dişlerde oluşan kırılmalar sebepleri belirlenip tedavi edilmelidir. madde kaybının boyutuna göre çeşitli yöntemler uygulanabilir.

Diş beyazlatmada kullanılan maddeler dişlere zarar vermez. Diş yapısındaki renkleşme yapan pigmentlere etki ederek diş renginin açılmasını sağlarlar. Böylece diş hekiminin kontrolünde yapılan bir beyazlatma işleminde dişler zarar görmez.

İnci Diş Klinik - SSS Diş

Kadromuz

Dt. Müge
                  Özerbil
Dt. Müge
                  Özerbil Dt. Müge Özerbil
 Ankara Üniversitesi
Diş Hekimliği Fakültesi
Dt. Esin
                  Ünver
Dt. Esin
                  Ünver Dt. Esin Ünver
 Ankara Üniversitesi
Diş Hekimliği Fakültesi
Ceylan Özdemir
Ceylan Özdemir Ceylan Özdemir
Feride Gök
Feride Gök Feride Gök
"Ücretsiz Muayene İçin
Hemen Ulaşın"

Yan tarafta/aşağıda bulunan whatsApp ikonuna tıklayarak bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz muayene fırsatından yararlanabilirsiniz.